IKONA: Dane teleadresowe
Nicrometal S.A.
ul. Starotoruńska 5
87-100 Toruń
Polandtel. +48 / 56 / 610 89 18
tel./fax  +48 / 56 / 610 89 03
www.nicrometal.com
nicrometal@grupanicro.com
mapa
Marcin Pokorski
Dyrektor Regionu Północ
m.pokorski@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 18
GSM +48 / 609 148 800
 Marek Kostecki
Zastępca Dyrektora Regionu Północ
m.kostecki@grupanicro.com
tel./fax +48 / 56 610 89 02
GSM +48 605 964 599
Krzysztof Grzybowski
Dyrektor ds.obrotu koncesjon.
k.grzybowski@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 11
GSM +48 693 559 971
 Jarosław Ziółkowski
Dyrektor ds. sprzedaży
j.ziolkowski@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 06
GSM +48 / 783 993 521
Marek Chojnacki
Dyrektor ds. odpadów przem.
m.chojnacki@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 18
GSM +48 723 179 819
 Małgorzata Chmielewska
Menedżer ds. handlowych
m.chmielewska@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 01
GSM +48 691 493 534
Michał Tarnowski
Handlowiec
m.tarnowski@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 08
GSM +48 691 803 400
Wszemiła Gawińska
Asystent ds. handlowych
w.gawinska@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 07
GSM +48 / 667 673 869
Monika Choduń
Menedżer ds. logistyki
m.chodun@grupanicro.com
tel. +48 / 56 / 610 89 13
GSM +48 607 513 522
 Bartłomiej Streich
Specjalista ds. logistyki
b.streich@grupanicro.com
tel.  +48 / 56 / 610 89 04
GSM +48 783 993 452

 

WROCŁAW
Nicrometal S.A.
ul. Bliska 2, 55-050 Stary Zamek k/Wrocławia
Jarosław Popowicz
Menedżer ds. handlowych
j.popowicz@grupanicro.com
tel./fax +48 / 71 / 711 77 33
GSM +48 607 285 385

 

DĘBICA
Nicrometal S.A.
ul. Metalowców 25, 39-200 Dębica
Krzysztof Grzebieniak
Menedżer ds. Handlowych
k.grzebieniak@grupanicro.com
tel. +48 / 14 / 682 04 60
GSM +48 / 695 674 402

 

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Nicrometal S.A.
ul. Wyzwolenia 2
41-100 Siemianowice Śląskie

 

 Marcin Szóstak – MAGAZYN NR 1
Specjalista ds. kluczowych klientów
m.szostak@grupanicro.com
tel./fax +48 / 32 / 229 00 59
GSM +48  691 481 622 
Jerzy Góraj -  MAGAZYN NR 2
j.goraj@grupanicro.com
tel./fax +48 /32 / 229 00 59
GSM +48  607 885 730